KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528334
nr 1552 8334
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Kornhamnstorg. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 61x53 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:41:08
100 kr
150 kr